مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

بهترین عسل طبیعی گون بااستثنایی ترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

گیاه گون عسل گون چگونه قیمت بندی می شود؟ عسل گون و کنار چه تفاوتی؟

بهترین عسل گون در ایران:در کشور ایران بدلیل تنوع زیاد گیاهان وحشی وبومی مربوط به هر منطقه عسلهای متنوعی برداشت می شود.که هرکدام دارای خاصیت دارویی تنوعی دارند.عسل گون نیز یکی از عسل های خوش خوراکی هست که درایران بیشتر تولید ومصرف می شود.در این مقاله به توضیح مختصری درمورد این محصول ارزشمند ارائه می شود.

  • گیاه گون
  • عسل گون چگونه قیمت بندی می شود.
  • عسل گون و کنار چه تفاوتی دارند

گیاه گون

گیاه گون گیاهی هست که به صورت وحشی در اقصی نقاط جهان پراکنده است این نوع گیاه ازخانواده ی باقلاییان بوده ونهایتا تا ارتفاع ۷۵ سانتی متر رشد می کنند.

گل این گیاه معمولا نزدیک به انتهای شاخه ی گل دهنده قرار گرفته وبه رنگ های ارغوانی ،آبی وگاهی سفید نیز دیده شده است.از طرفی رشد وتکثیر آن به صورت بذری می باشدمحصول اصلی این گیاه کتیرا می باشد.

گونه های گیاه تاجایی که تخمین زده شده است نزدیک به ۱۰۰نوع می باشد ولی معروف تری آنها

Kotschyanus

Chaborasicus

Teheranicus

از این گروهها معمولا در اکثر نقاط ایران خصوصا غرب وشمالغرب کشور به وفور یافت می شود.باتوجه به بالا بودن تعداد مراتع گون در ایران میزان عسل تولید شده از این کیاه با ارزش نیز نسبت به سایر گیاهان بیشتر است.

در زیر چند نمونه از تصاویر گون را مشاهده می کنید.

بهترین عسل گون

عسل گون چگونه قیمت بندی می شود؟

قیمت گذاری عسل طبیعی دربازار طبق میزان برداشت وگیاهی که عسل از آن تولیدشده انجام می گیرد.برفرض مثال گیاهی مانند زول و رازیانه در طبیعت ایران نسبت به سایر گیاهان کمتر بوده واز طرفی چون این گیاهان دارای خاصیت درمانی زیادی هستند قیمت بالایی دارند.اما عسل گون معمولا درمناطق مختلف دارای گونه های مخصوص به خود می باشدلذا قیمت این عسل طبیعتا کمی پایینتر ازبقیه می باشداما دربین عسل های گون عسلی که از گونه ی کمیاب گون از ارتفاعات مناطق کوهستانی برداشت می شودبه مراتب قیمت بالاتری دارد.پس در نتیجه گیری این بحث به این میرسیم عسلی که در کوهستان و ازگونه ی گون کمیاب بدست می آید به مراتب بیشتر از سایر گونه های گون می باشد.

عسل گون و کنار چه تفاوتی؟

در کل مقایسه کردن عسلها از لحاظ خاصیت درمانی کمی عاقلانه نیست ولی وقتی بحث مصرف در میان باشدعسل ها را از هر لحاظ تفاوت دارند.که در زیر عسل کنار و گون را با یکدیگرمقایسه می کنیم:

عسل کنار:عسل کنار به دلیل رشد گیاهان آن در مناطق گرم ونسبتا گرم تولید می شود،این عسل دارای طبع سر می باشد وبرای افراد گرم مزاج خوب می باشد یعنی افراد گرم مزاج سازگاری خوبی با این نوع عسل ندارند،به دلیل سرد بودن حرارت بدن را به شدت پایین می آورد،برای ناراحتی های روده ومعده وهمچنین برای تب بسیار موثر است،این عسل برای تقویت اعصاب و ترمیم ورم های گرم بسیار مفید است.

بهترین عسل گون

عسل گون:عسل گون دراکثرنقاط ایران یافت می شودبیشترین مقدار وتنوع این نوع گیاه در ارتفاعات کوهها وسخره ها ودر آب وهوای معتدل وکمی سرد بیشتر رشدمی کنند-این نوع عسل دارای طبع گرم می باشد،عسل گون بیشتر برای افراد با مزاج گرم خوب می باشد-برای افزایش گردش خون وبه طبع ان جهت افزایش انرژی روزانه بسیار مفید می باشدبرای درمان سوختگی وترمیم سول های از بین رفته ی پوست خوب می باشد. اینها نمونه های بسیار کم تفاوت دو نوع عسل کنار وگون می باشد.عسل گون نسبت به عسل کنار خیلی روشن تر است.

درضمن شما می توانید از طریق فروشگاههای قره داغ عسل مورد نظر خود را درکمترین زمان تهیه کنید.

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید