مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

خریدعسل طبیعی از بکرترین طبیعت وکوهستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعریف عسل طبیعیخرید عسل از زنبوردارخریدعسل وحشی

یکی از بهترین خوراکی و تقریبا مایع در طبیعت عسل طبیعی بوده که افراد زیادی برای شفاء گرفتن و درمان خود و حتی برای تضمین سلامتی خود از آن استفاده می کنند.بهتر است این ماده بسیار ارزشمند را از افراد مورد اعتماد و سالم تهیه کنید تا طعم واقعی عسل را بچشید.

خریدعسل کوهستان

تعریف عسل طبیعی

تعریف های زیادی در مورد عسل وجود دارد ولی به طور ساده شیرین ترین ماده ای که در طبیعت توسط زنبورعسل تولید می شود،عسل طبیعی گفته می شود.

تمامی گلها و گیاهان دارای شهد و شیره بوده که دارای شیرینی خدادادی بوده که به مرور زمان به میوه های نیز انتقال داده می شود این شهد ها با تکنولوژی بسیار پیچیده ای که خداوند به زنبورها اعطا کرده، برداشت شده و به کندو انتقال داده می شود.

شهدی که مستقیم از گل و گیاه استخراج شده عسل نیست بلکه شب ها زنبورها این شهد را دوباره به دهان خود وارد کرده و به وسیله ی بزاق دهان خود یکسری آنزیم به آن اضافه کرده و به هم دیگر انتقال می دهند تا جایی که غلظت کافی را به شهد اضافه شده و در نهایت به عسل تبدیل می شود.

خریدعسل کوهستان

 

هرچه قدر شیرینی شهد مربوط به گل منشاء زیاد باشد عسل نیز میزان ساکارز بالایی خواهد داشت و برعکس آن نیز اتفاق می افتد.اکثر این اتفاقها در چینه دان زنبورها که به منبع شیمیایی زنبورها نیز معروف است تغییرات قندی نیز در آن انجام می شود.

خرید عسل از زنبوردار

خریدعسل کوهستان

در ایران زنبوردارهای زیادی در زمینه ی تولید و پرورش زنبورعسل و عسل فعالیت می کنند و هرکدام ادعای ناب و طبیعی بودن عسل را نیز دارند.

اما اکثر زنبوردارها دسترسی به مردم را ندارند و توانایی رفع نیاز مشتری و مصرف کننده را نداشته در نتیجه خدمات بهتری نیز نخواهد داشت ،همچنین اکثر زنبوردارها در طول سال فقط در یک دوره ی بسیار کوتاهی عسل موجود دارند ولی در بقیه ی ماهها عسل و دیگر محصولات زنبور را ندارند اما گروه ما با تشکل بسیار قوی در زمینه تولید و عرضه زنبور و عسل به صورت مستقیم اقدام به فروش می کند و شما می توانید با خیال راحت و با بهترین نوع عسل خود را تهیه نمایید.

خریدعسل وحشی

افراد زیادی در زمینه خرید و فروش عسل وحشی فعالیت دارند و هرکدام مشتری خود را دارند.اما عسل وحشی یکی از خاص ترین عسل ها در طبیعت بوده که قیمت بالایی هم دارند.چون این عسل هزینه ی بالایی دارد افراد سودجوی زیادی هم در این زمینه فعالیت می کنند لذا در این زمینه نمی توان به هرکسی اعتماد کرد.

البته در تولید عسل وحشی و تنه ی درختی باز تقلب هایی وجود دارد که با ایجاد موم دایره ای و صخره ای در داخل کندو گذاشته و عسل وحشی برداشت کرده و به نام عسل صخره ای به فروش می رسانند.

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید