مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

خریدعسل طبیعی به صورت تضمینی و اصیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

عسل طبیعی چیست؟راههای خرید عسل طبیعیراحتترین روش خرید عسل از گروه قره داغ

عسل طبیعی از نابترین خوراکی های طبیعت که احادیث و جمله های زیادی در مورد فواید و خواص آن اشاره شده است. در صورتی که عسل به طور مداوم و به جای سایر شیرین کننده ها استفاده شود به احتمال زیاد تا آخر عمر در سلامتی کامل به سر ببریم.

عسل طبیعی چیست؟

خریدعسل تضمینی

شهد شیرین و مایع تولید شده توسط حشره ای به نام زنبورعسل را عسل می گویند.عسل تنها ماده ای هست که پرولین خود را از گیاهان و شکوفه ها در یافت می کند، عسلی که طبیعی نباشد دارای پرولین نخواهد بود.نام دیگر عسل به انگبین معروف بوده و معمولا اکثر حشرات این مایع را تولید میکنند ولی هیچ کدام به شیرینی و فایده ی عسل زنبور نمی رسد.عسل بعد از تولید توسط زنبورها در ماده ی دیگری که به عنوان مومیایی عسل یا موم نام دارد ذخیره و برای سالهای بسیار زیادنگهداری می شود.

زنبورها شیرینی و لزجی مایع را از گلها و گیاهان به وسیله ی ماده های معروف مونوساکاریدها ،فروکتوز و گلوکز ایجاد می کنند.ولی میزان شیرینی در عسل را توسط واحدی به نام ساکارز تعیین می کنند و طبق استاندارد جهانی نباید بیشتر از ۵ باشد مگر در موارد استثنایی مانند عسل کنار که به عدد۸ نیز می رسد.مقدار انرژی موجود در عسل به ازای هر کیلوگرم ۳۲۵ کیلوکالری بوده که کمک زیادی در عملکرد معده و روده در هضم غذا می کند.یکی دیگر از خصوصیات ویژه ی عسل ماندگاری بالا و فاسد نشدن آن است.

راههای خرید عسل طبیعی

خریدعسل تضمینی

به روش های مختلفی میتوان عسل و دیگر محصولات زنبور را خریداری کرد.برای اینکار می توان از فروشگاههای موجود در سطح شهر و یا مستقیم از زنبوردار استفاده کرد، برای فروش عسل نوع بسته بندی یکی از خصوصیات در فروش بوده که نباید نازک و نفوذ پذیر نسبت به آب و هوا باشد.یکی از بزرگترین ایراد خرید از زنبوردار خرید در طول سال است یعنی شما هیچ زنبورداری را نمی توانید پیدا کنید که پس از نهایت ۳ ماه عسل داشته باشد و مشکل فروشگاهها نیز محدود بودن محصولات است و چون خودشان سرمایه ی خرید محصول را پرداخت کرده اند قدرت تنوع عسل کمتری را دارند.

راحتترین روش خرید عسل از گروه قره داغ

خریدعسل تضمینی

گروه ما یکی از بزرگترین گروه تولید و عرضه انواع عسل و دیگر محصولات زنبورعسل در شمالغرب کشور می باشد می باشد و تمامی راههای ممکن را برای راحتی دسترسی افراد از همه جای ایران و حتی جهان به گروه ما را مهیا کرده ایم و فقط کافیست با اراده و مصمم با هر روش دلخواه خود با ما ارتباط گرفته و محصول زنبورعسل مورد نظر خود را خریداری کنید.

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید