مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

خریدعسل طبیعی خوی با کیفیت بی نظیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین عسل ایران مربوط به کجاست؟ خصوصیات عسل خوی

خریدعسل خوی …عسل طبیعی خوی یکی از معروف ترین عسل و حتی در اکثر کشورهای منطقه شناخته شده است.شهرستان خوی به دلیل داشتن آب و هوای خوب و همچنین دارای پوشش گیاهان متنوع خصوصا کشت وسیع آفتاب گردان در این منطقه سالانه عسل طبیعی زیادی برداشت می شود وسالانه در رتبه بندی تولید عسل رتبه ی اول را به خود اختصاص می دهد.

خریدعسل خوی
  • بهترین عسل ایران مربوط به کجاست؟
  • خصوصیات عسل شهرستان خوی

بهترین عسل ایران مربوط به کجاست؟

کشور ایران بدلیل داشتن آب و هوای متنوع دارای عسل های تولیدی متنوعی می باشد که هر کدام از این عسل ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند.در ادامه به چند نمونه از عسل های شهرهای مختلف را برای شما توضیح می دهیم و در انتهای مطلب به صورت اختصاصی در مورد عسل شهرستان خوی صحبت می کنیم.

عسل شمالغرب:عسل های اردبیل،تبریز و ارومیه در کشور ما بیشتر با عسل سبلان وسهندمعروف است.سبلانو سهند نام دو کوه بلند در شمالغرب بوده و نماد شهر شهرهای شمالغرب است.اردبیل و ارومیه یکی از تولید کننده ی قوی عسل گون و چهل گیاه در کشور می باشند.

عسل شمال:شمال کشور(مازندران وگلستان) یک قطب بزرگ تولید عسل می باشد و عسل با مقدار زیادی تولید می شود. اسم مازندران از دو قسمت “ماز” و “اندران” تشکیل شده است که در قدیم ماز را زنبور عسل و اندران را به کندو می شناختند. معنی لغوی این اسم یعنی جایی که کندو و زنبور عسل بسیار زیاد است. بیشتر عسل برداشتی از این مناطق عسل بهاره و عسل بهار نارنج می باشد.

عسل جنوب:عسل تولیدی در شهرهای جنوبی و مرکزی یکی از با کیفیت ترین عسل در ایران بوده و به دلیل پوشش گیاهی متنوع خصوصا عسل مرغوبی نیز به دست می آیدمعمولا عسل تک گیاه در این مناطق کمی بیشتر از بقیه ی جاها می باشدو عسل کنار یکی از معروف ترین عسل جنوب می باشد.

خصوصیات عسل طبیعی:منظور از عسل طبیعی یعنی عسلی که در فرایند تولید آن هیچ دخالت انسانی وجود نداشته باشد و زنبور از شهد و گرده ی گیاهان طبیعت برای ساخت عسل استفاده کند.از طرفی میزان کیفیت عسل طبیعی را پارامترهای از جمله ساکارز، میزان رطوبت، میزان ph عسل که هر کدام میزان استانداردی دارد و نشان دهنده ی کیفیت عسل می باشد

خصوصیات عسل خوی

خریدعسل خوی

حال به شهر خوی بر میگردیم شهری با قطب تولید بیشترین عسل در کشور عسل طبیعی خوی به دلیل داشتن آب و هوای منحصر به فرد دارای میزان رطوبت بسیار پایینی می باشد.پایین بودن رطوبت در عسل باعث می شود عسل دارای ویسکوزیته ی(سفتی)بالایی باشد.لذا پاییین بودن رطوبت باعث می شود عسل دارای طعم بهتری نسبت با رطوبت بالایی باشد.این منطقه به دلیل داشتن آفتاب گردان زیاد باعث شده عسلی هم که برداشت می شود دارای بیشترین خلوص آفتاب گردان می باشد.گاهی اوقات شاهد بودیم عسلی با رطوبت بسیار زیاد را با عسل شهرستان خوی مخلوط می کنند تا سفتی قابل قبولی به خود بگیرند وبعد روانه ی بازار می کنند.اما گروه قره داغ باداشتن زنبور دار در این منطقه عسل خالص را از این منطقه برداشت و با همان کیفیت به صورت عمد روانه ی بازار می کند.

خریدعسل خوی
سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
1

یک پاسخ به “خریدعسل طبیعی خوی با کیفیت بی نظیر”

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید