مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

خریدناب ترین عسل طبیعی از دشتهای بکر

آنچه در این مقاله می خوانید...

کدام نوع مارک عسل مورد تایید است؟چه نوع عسلی در دنیا بهترین استخرید عمده عسل

در طبیعت انواع مختلف عسل وجود دارد که طبقه بندی آن بسته به شرایط های مختلف نیز متنوع می باشد،یکی از پارامترهای مهم عسل طبیعی بسته بندی های آن می باشد، معمولا اکثر زنبوردار عسل خود را یا به نام خود و یا منطقه ای که در آن اسکان هستند نام گذاری و بسته بندی می کنند.

کدام نوع مارک عسل مورد تایید است؟

همه ی ما در صورت نیاز به انواع عسل و محصولات زنبورعسل به انواع فروشگاه ها مراجعه کرده و یا با معرفی فروشنده عسل مورد نیاز خود را خریداری کرده و مصرف نماییم. کشورما یکی از بزرگترین تولید کننده ی عسل طبیعی بوده و در بازار عسل شهرهای مختلف را می توانیم،چون اکثر زنبوردارها عسل خود را معمولا به صورت عمده می فروشند لذا موجب می شود در صورت فروش خرده نیز بدون مارک و در ظرف های بهداشتی ارائه می شود.

خریدناب ترین عسل

اما افراد معدودی در ایران وجود دارد که عسل را به صورت فرآوری شده در کارخانه جات های مختلف بسته بندی شده و با مارک خود به بازار عرضه می کنند.پس نتیجه میگیریم همه ی عسلهایی که توسط زنبور تولید شود مورد اعتبار بوده و عسلی که در کارگاههای غیربهداشتی و بدون دخالت زنبور درست شود غیر معتبر می باشد و عسل قره داغ نیز یکی از همین برندهای معتبر بوده که به اسم منطقه ای در شمالغرب کشور یعنی محل اصلی تولیدی گروه قره داغ می باشد.

چه نوع عسلی در دنیا بهترین است

تمامی عسلهای موجود در طبیعت اگر از طریق زنبورعسل از شهد گل و گیاه باشد دارای عصاره ی طبیعت بوده و میتوان آن را عسل طبیعی نامید.زنبورها به طور کلی برای ساخت عسل از آنزیم ها و شهد های مختلف استفاده می کنند و در صورت کمبود موادی در عسل به روش های مختلف به آن اضافه می کنند.ایران عسل های تک گل و طبیعی زیادی را دارد که در دیگر کشورها خصوصا کشورهای عربی زبانزد است ولی یکی از معروفترین عسل موجود در جهان عسل مانوکا استرالیا بوده که به اکثر کشورها صادر می شود.

خریدناب ترین عسل

رتبه ی دوم تولید بهترین عسل در جهان مربوط به ترکیه می باشد حتی گرانترین عسل در جهان نیز مربوط به نوعی عسل چند صد ساله که در غاری در ترکیه تولید می شود با قیمت بسیار بالا حتی تا ۳۰میلیون تومان نیز به فروش می رسد.

خرید عمده عسل

خریدناب ترین عسل

یکی از ملاکهای اساسی مشتریها در خرید عسل قیمت مناسب آن میباشد ولی به دلیل مشخص نبودن قیمت عسل در ایران هرکس محصول خود را به قیمتهای مختلف و بسیار بالا می فروشند ولی گروه ما عسل خود را علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز دارد همه ی مصرف کننده ها و خریداران عمده می توانند با ما ارتباط گرفته و نسبت به خرید عسل به صورت عمده و خرده اقدام نمایند.

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید