مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

فروش اسید اگزالیک-کنه کش ارگانیک زنبورعسل

آنچه در این مقاله می خوانید...

کنه ی زنبورعسل راههای مبارزه با کنه ی زنبورعسلاسید اگزالیک و نحوه ی استفاده در زنبورداریفروشنده ی عمده و مطمئن اسید اگزالیک

فروش اسید اگزالیک

با توجه به افزایش روش های ارائه شده جهت مبارزه با کنه ی نابودگر زنبورعسل،این روزها ماده ای تحت عنوان اسید اگزالیک وارد بازار شده و سازمان دام پزشکی کشورهای مختلف در صورت طبیعی بودن و کارایی ان را تایید کرده است.استفاده از این ماده در کنه کشی دارای فواید زیر میباشد:
۱-هیچ ماندگاری در محصولات ندارد
۲-پاسخ دهی سریع
۳-کنه کشی بسیار زیاد
۴-راندمان بسیار بالا
۵-مناسب برای دماهای معمولی
۶-قیمت مناسب

 

فروش اسید اگزالیک

 

کنه ی زنبورعسل

یک انگل خونخوار که در چند صد سال اخیر بعد از اهلی کردن زنبورعسل گریبانگیر این موجود شده و تا الان این حشره ی بسیار مفید نتوانسته از شر آن راحت شود.این انگل عامل بیماری یک جرب به نام واروا یا کنه ی واروا می باشد که دارای دو جنس نر و ماده است.رفتار هر دوجنس بسیار متفاوت از هم هستند به طوری که کنه با جنس ماده هم بر روی بالغین و هم بر روی شفیره ها زندگی می کند ولی جنس نر فقط بر روی شفیره ها یافت می شود.

کنه ها دارای یک دوره ی زندگی دارند و بستگی شدیدی به دوره زندگی زنبوران کارگر یا نر در مرحله شفیرگی دارد.با توجه به کوچک بودن جثه ی این انگل ظاهر باهوش نیز هستند.به طوری که کنه ی واروا جنس ماده در بیرون از حجره بارور شده سپس وارد حجره هی لاروها میشود،بعد از بسته شدن درب حجره کنه واروا در ابتدا زندگی که در داخل حجره ژل رویال موجود است از آن تغذیه میکند،بعد از اتمام ژل شروع به تغذیه از بدن لارو میکند.

 

راههای مبارزه با کنه ی زنبورعسل

شاید باور نکنید ولی متاسفانه این انگل به قدری قوی و سازگاری با قدرتی دارد که حتی کشورهای پیشرفته با تمام علمی که در این زمینه دارند هنوز نتوانسته اند این بیماری را در زنبورعسل ریشه کن کنند.شناخت چگونگی همزیستی با واروا اهمیت فراوان دارد. یک کندو با آلودگی کم به واروا می تواند دوام داشته باشد.مسئله مهم زمانی است که جمعیت واروا گسترش پیدا می نماید. یک برنامه مراقبت مناسب می تواند از گسترش واروا جلوگیری نماید.

روش های زیادی از جمله زیر میتواند از گسترش این انگل خونخوار در زنبورستان را کاهش دهد:
۱-پیشگیری و مراقبت از کندوها
۲-جابجایی به مکانهای مناسب در فصل مناسب
۳-زمستان گذرانی صحیح
۴-تقویت زنبورها
۵-استفاده از مکمل های ارگانیک و طبیعی
۶-استفاده از داروهای سالم و ارگانیک

 

 

اسید اگزالیک و نحوه ی استفاده در زنبورداری

از روش های بسیار جدید که تقریبا دو الی سه سال سابقه دارد،کنه کشی زنبورعسل با استفاده از اسید اگزالیک میباشد.این روش به قدری راندمان بالایی دارد که اکثر زنبورداران علاقه ی شدیدی به آن پیدا کرده و خوشحال هستند که با این ماده ی جدید میتوانند یک زنبورستان سالم و بدون کنه داشته باشند.از اسید اگزالیک به دو صورت زیر میتوان استفاده کرد:
۱-به صورت محلول در آب
۲-ماده ی سوختنی(جامد به گاز یا بخور)

روش اول زنبوردار مقداری بسیار کمی(حدودا ۵۰ گرم)اسید را با ۵/۱ لیتر آب یا شربت مخلوط کرده و همان را در بین ۳۰ کندو با ۱۰ قاب فول تقسیم بندی میکند.این روش یکی از بهترین و کم هزینه ترین برای استفاده از اسید اگزالیک است.
روش دوم:در این روش با استفاده از دستگاه مخصوصی پودر اسید را در یک مخزن کوچک میریزند و با استفاده از حرارت آن را به بخاری تبدیل کرده و به مدت یک الی دو ثانیه در داخل کندو از طریق دریچه ی پرواز دمیده میشود.

 

فروش اسید اگزالیک

 

فروشنده ی عمده و مطمئن اسید اگزالیک

امروزه با گسترش کاربردهای اسید اگزالیک انواع برند از ان در بازار تولید شده و فروخته میشود،اما این اسید ها به خاطر عدم رعایت استانداردهای لازم دارای بهره وری پایینی بوده و اثرات کمی دارند.لذا توصیه میکنیم از فروشنده ی معتبر این ماده را تهیه نمایید تا در صورت عدم پاسخ دهی از این ماده بتوانید محصول را عودت دهید.برای تهیه بهترین مارک اسید اگزالیک با ما تماس بگیرید.

 

 

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید