مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

فروش انواع عسل طبیعی تک گل وچندگل

آنچه در این مقاله می خوانید...

عسل تک گل و چند گیاهتفاوت ،خواص و نحوه ی مصرف عسل تک گل و تغذیه ای

فروش عسل های طبیعی تک گل امروزه در بازار اوج گیری کرده و افراد زیادی عسل های خود را به عنوان تک گل به فروش می رساند.این در حالی هست که کشور ایران قدرت تولید عسل کاملا طبیعی را در حجم های بالاتر ندارد.پس سعی کنید از افراد درستکار خریداری کنید تا محصول با کیفیت دستتان برسد.

عسل تک گل و چند گیاه

عسل طبیعی تک گل

بحث وجود عسل تک گل هنوز برای برخی افراد موهومی هست و تصور می کنند که وجود عسل طبیعی تک گل امکان پذیر نیست.سوال اینجاست که عسل تک گل چیست؟و آیا واقعا وجود دارد؟برای پاسخ به این سوال باید بگوییم بله عسل تک گل و طبیعی وجود دارد.زمانی که در یک منطقه و مراتع غالب گیاه از یک نوع باشد منطقه را به اسم همان گیاه نام گذاری می کنند.زنبورهای عسل نیز برای تامین گرده و شهد کندو بیشتر از این گیاه استفاده می کنند.پس عسلی که از کندوها نیز برداشت می شود به همین نام گذاشته می شود و اگر در آزمایشگاههای معتبر تست شود مشخص می شود این عسل از یک گیاه نسبت به بقیه بیشتر استفاده شده است.پس نتیجه می گیریم عسلی که ۵۰الی ۸۰درصد از یک گیاه خاص استفاده کند عسل تک گل می گویند.گاهی در زمین های مشخص شده برای زنبورستان ممکن است از هرنوع گیاهی وجود دارد و منطقه را با یک گیاهی نمی توان نام گذاری و مشخص کرد.در صورتی که تغذیه ی زنبورها به صورت طبیعی و از شهد و شیره ی همان گیاهان باشد به آن نوع عسل چندگیاه یا چهل گیاه می گویند.

تفاوت ،خواص و نحوه ی مصرف عسل تک گل و تغذیه ای

عسل طبیعی تک گل

تمامی گیاهان به نوبه ی خودشان خواص دارویی بسیار زیادی دارند و در جاهای مختلف استفاده می شوند.عسل های برگرفته از آنهانیز همین خاصیت هارا خواهند داشت ولی با چند خواص بیشتر،عسل ها خواص دارویی بسیار زیادی دارند و در صورتی که افراد از این عسل های تک گل روزانه یک قاشق غذا خوری آن هم قبل از خواب،سلامتی جسمی و بینایی خود را تضمین خواهد کرد. عسل های تغذیه ای نیز در واقع همان عسل چند گیاه بوده با این تفاوت چون مقدار گیاهان طبیعی در اطراف زنبورستان رو به کاهش بوده برای اینکه زنبورها عسل را میل نکنند برای آنها شکر با آب خورانده می شود.قطعا عسلی که به این روش تولید می شود نسبت به اصل و بدون دخالت کیفیت پایینتری خواهد داشت و خوردن این نوع عسل به عنوان دارو و یا برای درمان انواع زخم ها نمی توان استفاده کرد.

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
1

یک پاسخ به “فروش انواع عسل طبیعی تک گل وچندگل”

  1. […] تولیدعسل طبیعی و خالص و تک گل بسیار سخت و کاربر است زیرا میزان شهد و شیره ی گل این گیاه نسبت به بقیه ی گلها کمتر است زیرا هم مقدار گل کمتری دارد و هم اندازه ی آن بسیار کوچک است.ولی گروه قره داغ با تلاش بسیار و طاقت فرسا و با جابجایی کندو ها در زمان مناسب و در مراتع یونجه به طور کامل و خالص عسل یونجه بردشت می کن تا بتواند پاسخگوی مشتری خود بکند.لذا گروه قره داغ معدود گروهی هست که عسل یونجه را به صورت تک گل و با درجه ی خلوص بالا گاها ۷۰درصد یونجه تامین و به فروش می رساند تا بتواند کام مصرف کنندگان را شیرین کند. […]

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید