مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

فروش عسل طبیعی ارزان باکیفیت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

عسل ارزان چیست؟انواع عسل از لحاظ قیمت

یکی از مقوله های بسیار مهم در فروش و تهیه ی عسل قیمت آن است و امروزه به دلیل رقابت زیاد در فروش باعث شده برای پایین آوردن قیمت با کیفیت عسل نیز بازی میشود تا جایی که به جای عسل از شبه عسل ها برای سود بیشتر استفاده می شود و با سلامتی مردم و جامعه بازی میشود.

لذا توصیه می کنیم قبل از خرید عسل و دیگر محصولات زنبور ابتدا مشورت کرده بعد اقدام به خرید نمایید و گروه ما به صورت شبانه روز در خدمت شما بوده و آماده پاسگویی به هرسوال شما میباشد.

عسل ارزان چیست؟

آیا تا بحال ارزانترین محصولی را خریده اید و بعد خرید پشیمان شده باشید؟اگر دقت کرده باشید هر محصولی در جامعه براساس تورم و زحمتی که کشیده شده است قیمت گذاری می شود. یعنی یک زنبوردار برای تهیه ی عسل و دیگر محصولات زنبورعسل در کوهها و بیابانهای صعب العبور اسکان کرده و اقدام به برداشت شهد و گرده طبیعی می کند.طبق هزینه های انتقال و خرج روزانه ی آن بعد از برداشت روی عسل گذاشته می شود.طبیعیتا محصولی که زنبوردار بدست می آورد باکیفیت و بهداشتی خواهد بود.

فروش عسل طبیعی ارزان

انواع عسل در بازار وجود دارد که برخی از آنها شبه عسل و کاملا شیمیایی و یا صنعتی نیز می نامند و ارزانترین نوع عسل در بازار می باشد و از پاینترین قیمت تا بالاترین قیمت مربوط به این نوع عسلها بوده که حاصل این رنج قیمت ناشی از بی اطلاعی مصرف کننده میباشد.عسل ارزان به عسلی اتلاق می شود که قیمت آن نسبت به مشابه خود در بازار کمی پایین تر باشد.

فروش عسل طبیعی ارزان و باکیفیت قره داغ

انواع عسل از لحاظ قیمت

در حال حاضر سه مدل عسل در جامعه و فروشگاهها وجود دارد و هرکدام تقسیمات متنوعی نیز در بین خود دارند ولی به طور کل به سه دسته تقسیم می شوند:

عسل طبیعی

عسل نیمه تغذیه ای

عسل تمام تغذیه ای یا صنعتی

 

عسل طبیعی

این عسل همانطور که از نامش پیداست از دل طبیعت و از شهد ناب و شیره ی ارگانیک شکوفه های طبیعت به دست آمده و تبدیل به عسل می شود و کاملترین نوع عسل از لحاظ آنزیم و ترکیبات می باشد.

عسل نیمه تغذیه ای

این عسل نیز همانند عسل طبیعی بوده منتها برای تولید بیشتر و در حد تناژ و کارکرد زیاد زنبورها از شربت شکر و شیره ی خرما و دیگر خوراکی های شیرین مصنوعی استفاده می شود.اغلب عسلهای تولید شده در ایران مانند شهرهای نجف آباد و خوی از این نوع عسل هستند و بیشترین مصرف نیز مربوط به این نوع عسل می باشد.اما نکته ای که در این مدل عسل وجود دارد این است که تمامی مراحل لازم برای تولید عسل توسط زنبور انجام می گیرد و هیچ دخالت انسانی در مراحل ساخت وجود ندارد و توصیه می کنیم در صورت عدم توانایی تهیه عسل طبیعی از این نوع استفاده کنید چون آنزیم های لازمه در این نوع عسل وجود دارد.

عسل تمام تغذیه ای یا صنعتی

فروش عسل طبیعی ارزان

بدترین نوع عسل در جامعه و حتی برخی کشورها بوده که به وسیله ی برخی مواد مانند سدیم کربنات،فروکتوز و آب در کارگاها و یا کارخانه ها تولید شده و بدون این آنزیمی توسط زنبور به آن اضافه شود.این عسل ها بسیار ارزان بوده ولی مصرف آن عوارض بسیار زیادی را در پی خواهد داشت.توصیه میکنیم فریب قیمت پایین آن را نخورده و از آن برای حفظ سلامتی خود استفاده نکنید.حتی برای قیمت گرفتن نیز در مورد آن سوال نکنید.

 

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید