مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

فروش عسل وحشی/باارسال رایگان به سراسرکشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

عسل وحشی چیست؟ در کجای ایران عسل وحشی یافت می شود تقلبهای رواج در عسل وحشی

اگر به تاریخچه ی عسل نگاهی بیاندازیم متوجه خواهیم شد در هر منطقه ای متناسب با شرایط آب و هوایی کندوهای وحشی یافت می شد که وظیفه ی آنها در هر منطقه گرده افشانی و افزایش محصول در آن منطقه بود که با دخالت های انسانی و استفاده بی رویه از این عسل های وحشی باعث ازبین رفتن آنها در اکثر مناطق شده است و به طبع آن محصولات کشاورزی نیز در منطقه ای که زنبور کمتری دارد به مراتب کمتر شده است.

این داستان ها را امروزه از پدر بزرگهایمان به عنوان قصه شنیده ایم که می گفتند فلان منطقه زنبور وحشی و عسل وحشی زیادی داشته که مردمان آن منطقه از آنها استفاده می کردند.

  • عسل وحشی چیست؟
  • در کجای ایران عسل وحشی یافت می شود
  • تقلبهای رواج در عسل وحشی

عسل وحشی چیست؟

اصطلاح عسل وحشی به عسلی اتلاق می شود که در تولیدآن هیچ گونه دخالت انسانی صورت نگیرد.زنبورهایی که عسل وحشی را تولید می کنند هیچ گونه تغییر ژنتیکی توسط آزمایشگاه ها روی آن ها ایجاد نشده است.همچنین زمان بچه دهی این گونه زنبورها به دست خودشان بوده و هیچ دخالتی در تولید بچه و تخم ریزی ملکه در آنها انجام نمی گیرد.

ملکه ی این زنبورها تصمیم گیرنده محل زندگی زنبورهاست هرکجا را تعیین کند به عنوان خانه ی ابدی آنها محسوب می شود.یکی دیگر از تفاوتهای مهم این است که از داروهای شیمیایی برای مبارزه با انواع بیماری در آنها استفاده نمی شود و همیشه از صعب العبورترین مکان برای لانه گزینی استفاده می کنند تا از انواع بیماری ها و شکارهای انسانی در امان بمانند.

عسل وحشی

یک نمونه عسل وحشی بابهترین کیفیت(فروش عسل وحشی)

در کجای ایران عسل وحشی یافت می شود

در زمان های نه چندان دور زنبورهای وحشی در سراسر ایران به وفور یافت می شد اما باگذشت زمان و تغییرات آب و هوایی به مرور نسل آنها از بین رفت و به نقاط دور دست و کوهستانی کوچ کردن تا از گزند انسانها و آب و هوای بد دور بمانند.

اما امروزه این عسل ها در کوههای زاگرس،سبلان،بینالود،و در کوهستانهای بندرعباس،سیستان بلوچستان به وفور یافت می شود.در صورت استفاده ی نادرست از این عسل تا چن سال آینده دیگر این چند کوهستانها نیز عاری از عسل خواهد بود و محیط زیست با چالش بزرگی روبرو خواهد بود.

تقلبهای رواج در عسل وحشی

اما در برابر هردرستی یک نادرستی و تقلب نیز وجود دارد.باتوجه به بازار خوب این عسل و طرفدارهای زیادی که داردموجب شده است که افراد سودجوی زیادی اقدام به کارهای ناشایست و خیانت در حق مصرف کننده انجام می دهد.برخی از افراد بعد از پیدا کردن کندوی وحشی در کوهستان ها برای برداشت بیشتر عسل به آنها تغذیه ی مصنوعی میدهند تا عسل بیشتری بدست بیاورند تا پول زیادی به جیب بزنند درحالی که این عسل دیگر وحشی و بکر به حساب نمی آید.یا اینکه عده ای با ایجاد موم گرد و یا هلالی شبیه به کندوی وحشی در محل مشخصی که خودش(حتی داخل کندو) برای ملکه تعیین کرده با تغذیه مصنوعی به شکل وحشی عسل تولید می کنید وبه جای عسل وحشی به فروش می رساند.

فروش عسل وحشی

این کار بزرگترین خیانت علیه مصرف کننده بوده و پولی هم که از این طریق به دست می آید کاملا حرام است.گروه قره داغ با افراد قابل اعتمادی که دارد سالانه به مقدا بسیار کم عسل وحشی در کوهستانهای دهدشت و اهواز عسل وحشی پیدا می کنند و به عنوان درمان و با قیمت منصفانه به دست مشتری هایی که بیماری خاصی دارند می فروشد.

فروش عسل وحشی توسط گروه قره داغ با مقدار محدود انجام می گیرد

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید