مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

فروش عمده عسل تغذیه و فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

علت پایین بودن قیمت عسل تغذیه ایچرا عسل تغذیه ای یا شکریتولید عسل تغذیه ای در ایران چقدر است؟ عسل تغذیه ایقیمت عمده و خرده عسل تغذیه ای

فروش عمده عسل تغذیه

آیا میدانید یکی از پر مصرف ترین مایعات در جهان عسل طبیعی است؟
عسل طبیعی به خاطر محدود بودن منابع و کارکرد فصلی زنبورعسل در جهان به مقدار بسیار کمی تولید میشود و همین مقدار کم پاسخگوی نیاز افراد در جهان نمیباشد.به همین دلیل برای جبران کمبود عسل های دیگری با عنوان های زیاد تولید و روانه ی بازار شده است.
۱-عسل تغذیه ای یا شکری
۲-عسل مصنوعی

 

فروش عمده عسل تغذیه

 

علت پایین بودن قیمت عسل تغذیه ای

همانطور که از نامش پیداست عسل های طبیعی بدون دخالت انسان ها و از شهد گل و گیاهان استخراج میشود و در موعد مقرر یعنی سالی یکبار نیز میتوان عسل این زنبورها را برداشت کرد.این درحالی است که در عسل های تغذیه ای زنبوردار به مقدار دلخواه میتوان شربت برای زنبورها بدهد و عسل در حجم زیادی نیز برداشت کند.به همین دلیل با در نظر گرفتن زمان رسیدن عسل و قیمت شکر عسل برای با قیمت بسیار پایینی برای زنبوردار تمام میشود.

چرا عسل تغذیه ای یا شکری

دلیلی که عسل تغذیه ای جای عسل طبیعی را گرفته است تقاضای زیاد برای آن است.در جهان بیش از هفت و نیم میلیارد جمیعت زندگی میکنند و زنبورها قادر به تامین عسل های آنها به صورت طبیعی نمیباشد.لذا بهترین راه کار برای این همه نیاز استفاده از عسل های تغذیه ای یا همان شکری است.باز این عسل بسیار بهتر از عسل های غیر طبیعی یا مصنوعی میباشد.

 

تولید عسل تغذیه ای در ایران چقدر است؟

امروزه با اطلاعات زیادی که در بخش زنبورداری و پرورش زنبورعسل به دست امده محصولات زنبور را به شکل های دلخواهی میتوان تولید کرد.امروزه عسل طبیعی نیز از این ترفند خارج نبوده و مدل های مختلفی از آن در بازار موجود است.آیا میدانستیدبخش عظیمی از اعجاز درمانی عسل طبیعی متأثر از خواص گیاهان دارویی است؟ مواد مؤثره ی این گیاهان از طریق شهد گل های آنها وارد عسل می شوند که عسل های تغذیه ای از این موهبت کم بهره اند.همه ی افراد زمانی که اسم عسل به گوششان میرسد انتظار دارند عسل درمان باشد نه امراض .
فایده ی عسل از کجا نشات مییرد؟

 

قسمت دیگری از خواص عسل مرتبط با آنزیم هایی است که زنبور عسل به شهد اضافه می کند.منشأ این آنزیم ها غدد موجود در بدن زنبور عسل است.اگر در یک آزمایشگاه معتبری آنزیم های عسل را بررسی کنیم متوجه میشویم اکثر آنها توسط خود زنبور تولید میشود.البته اگر شهد و گرده نباشد باز تولید این آنزیم ها امکان پذیر نیست.

عسل تغذیه ای

 

بعد از عسل طبیعی عسل تغذیه بیشترین مصرف را در بین عسل ها دارد و برای تولید این نوع عسل از تغذیه ی شربت (آب و شکر)کمک مییرند.برای عسلهای تغذیه ای تا یک و نیم لیتر در روز محلول آب و شکر در اختیار یک کندو قرار می گیرد،و با این کار زنبور از مصرف عسل خود خودداری میکند تا عسلش بیشتر میشود.زنبوری که با تغذیه از محلول شکر عسل تولید می کند توان اضافه کردن مقادیر مورد نیاز آنزیم ها را متناسب با حجم شربت دریافت شده ندارد به همین دلیل است اکثر آنزیم های ضروری در این عسل ها وجود ندارد.

قیمت عمده و خرده عسل تغذیه ای

عسل های تغذیه ای نسبت به طبیعی بسیار ارزان و قابل دسترس هستند و در هر شهری به راحتی به صورت عمده و خرده میتوان آن را تهیه و مصرف کرد.بیش از ۸۰ درصد عسل های موجود در مغازه ها از تغذیه و حتی و متاسفانه عسل مصنوعی با برند های معروف نیز میباشد.در حال حاضر(۱۴۰۰) این نوع عسل ها در بازار به صورت عمده در حلب های بهداشتی حدودا ۴۵ الی ۵۰ هزار تومان و به صورت خرده و یک کیلوی ۶۰ الی ۷۵ هزار تومان میباشد.در صورت نیاز عمده به عسل های طبیعی و تغذیه ای با ما تماس بگیرید.

 

با راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید☎☎☎☎👇👇👇👇👇👇👇

-تلگرام

-اینستاگرم

-واتس آپ

-تماس مستقیم

-پیامک

-فرم تماس سایت

-اسکایپ و…

 

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید