مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

مرکزومرجع خریدعسل کُنار-صادرات عسل کُنار

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات عسل کُناربیشترین صادرات عسل کُنارتفاوت عسل کنُار باسایر عسل ها

همه ی  افراد جهان به این اصل مهم دست پیداکرده اند که عسل طبیعی سرشار از انرژی بوده و برای سلامتی بسیار ضروری است زیرا این ماده به قدری پیچیده و سخت تولید میشود که همانند آن توسط هیچ موجودی حتی انسان نمی تواند ساخته شود.لذا همه ی افراد جهان برای خرید بهترین عسل از دیگر کشورها نیز خرید میکنند.

مرکزومرجع خریدعسل

صادرات عسل کُنار

یکی از محل های اصلی تولید عسل کُنار ایران می باشد و این عسل یکی از مقوی ترین عسل ایران بوده که توسط کشورهای دیگر خصوصا حاشیه ی خلیج فارس خریداری و مصرف می شود.کشورهای شیخ نشین مخصوصا امارات و قطر و کویت بیشترین مصرف کننده ی عسل صادراتی کُنار در کشورخودشان هستند.البته بعد از گذشت چند سالی و سخت شدن مراحل صادرات و تحریم های قویتر علیه ایران امکان صادرات کمی رو به پایین شده و کشورهای کمی از ما خرید می کنند.کسانی هم که ارسال دارند به مقدار کم در حد یک الی دو تن به صورت لنجی می باشد.

بیشترین صادرات عسل کُنار

 

مرکزومرجع خریدعسل

آمار تولیدی عسل ر ایران بسیار نا منظم بوده به طوری که در سال ۱۳۹۸ بیشترین تولید عسل مربوط به استان آذربایجان غربی بوده و کمترین میزان مربوط به سیستان بلوچستان می باشد. آمارها نشان می دهد که در حاشیه ی دریای خلیج فارس عسل تولیدی به دلیل مراتع بسیار ناچیز و پورتهای گمرکی نیز کمترین آمار صادراتی را به خود دیده اند.سالهای گذشته بیشترین ارسال عسل کُنار برای امارت و عمان بود ولی امسال فقط عمان بیشترین تقاضای خرید عسل کُنار از ایران را داشت.

تفاوت عسل کنُار باسایر عسل ها

به نظر ما کسی که عسل زیادی مصرف میکند بعید است عسل کُنار به گوشش نخورده باشد و یا از آن مصرف نکرده باشد.چون این عسل به قدری خاصیت دارد که پس از یک ماه مصرف متوجه آن خواهید شد.آیا ارگان یا محل مخصوصی را مشناسید که عسل کُنار خالص را بتوانید از آن تهیه نمایید؟تا بحال چیزی از عسل های صادراتی به خصوص عسل کُنار شنیده اید اینها سوالاتی است که می توانید جوابش را از ما بخواهید.

مرکزومرجع خریدعسل

عسل کُنار یک عسل بسیار شیرین و با کیفیت و مخصوص جنوب ایران و برخی کشورهای حاشیه ی خط استوا بوده که بدلیل خاصیت گل و شهد منشائ از ساکارز زیادی برخوردار ات و برای کسانی مشکل قند دارد اصلا خوب نیست ولی افرادی که طبع گرم وخشک و گرم و تر دارند یک گزینه ی بسیار ایده آل می باشد.امروزه کارگاه ها و سازمانهای زیادی در عرصه ی تولید دارو و مشتقات ان هستند و از عسل در ترکیبات این داروها استفاده می کنند، دارویی که از ترکیب عسل و یا سایر محصولات زنبورعسل بدست بیاید بسیار قوی و اثر درمان بالایی خواهد داشت.

پس پیدا کردن عس کُنار به راحتی امکان پذیرنیست زیرا افراد کمتری توانایی برداشت خالص آن را دارند لذا توصیه میکنیم با اعتماد کامل نسبت به گروه ما عسل کُنار خود را از ما تهیه کرده و اثر آن را احساس کنید.

 برای خرید محصولات زنبورعسل با مشاورهای ما در ارتباط باشید

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید