مشاوره و سفارش

  • قیمت: $۰٫۰۰

عسل :

عسل مایعی شیرین است، که توسط زنبورها از شهد گلها ساخته می شود. عسل از لحاظ رنگ و شفافیت طبقه بندی می شود، مانند عسل کهربایی طلایی رنگ که اغلب مقداری قیمت بیشتری از انواع تیر طرح خود دارد. عطر و طعم خاص عسل، با توجه به نوع گل هایی که از آن شهد به دست آمده است، متفاوت است.

فروش عسل تک گیاه

بره موم :

بره موم به عنوان یکی از فراورده های زنبور عسل که از دوران گذشته تا امروز مورد استفاده بوده است، خواص فوق العاده ای برای ما انسان ها به همراه دارد. این ماده طبیعی که به عنوان ماده ای استراتژیک در کندو مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها به ما کمک کند. بره موم ماده می موثر برای برطرف کردن عفونت ها، تقویت کردن سیستم ایمنی بدن انسان است. همچنین این ماده می تواند برای درمان بیماری هایی که علم بشر هنوز موفق به درمان آنها نشده نیز اثرگذار باشد. درمان سرطان، درمان فشار خون و کمک به کنترل و درمان دیابت نوع ۲ از جمله این موارد است. 

گرده گل :

خواص گرده گل و فواید مصرف این ماده شگفت انگیز را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. همچنین به ۱۱ دلیل برای خوردن یک قاشق از این محصول کمتر شناخته شده زنبور عسل می پردازیم که سلامت شما را بهبود می بخشد. گرده گل یک درمان جامع است که در سراسر جهان استفاده می شود. اما متأسفانه اکثر روش هایی که گرده گل میتواند مورد استفاده قرار بگیرد اغلب نادیده گرفته می شود.

 

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش
  • قیمت: $۰٫۰۰

درباره ما :

گروه قره داغ در شمالغرب کشور بابیش از ۴۰سال سابقه در زمینه ی تولید انواع محصولات زنبورعسل به صورت ارگانیک فعالیت می کند.ما محصولات خود را طبق سفارش مشتری تولید و برداشت می کنیم.در صورت نیاز عسل را به صورت طبیعی و تک گل برداشت می شودو اگر مشتری عسل را به صورت تغذیه ای و قیمت پایین بخواهد به صورت تغذیه ای و با قیمت پایین تر برداشت خواهیم کرد.

مدیر مجموعه قره داغ

سعید قاسمی

Call Now Buttonتماس بگیرید