مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00

بازارفرآورده های بره موم ایرانی و تصفیه شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ی اعتماد و خرید بره مومتاثیر بره موم بر ایمنی بدنآیا زنبورها بره موم را می خورند؟

افراد زیادی روزانه با مطالعه ی خود اقدام به خرید بره موم انجام می دهند ولی بره موم انواع فرآورده داشته که هرکدام مکمل مخصوص یک نوع بیماری هست لذا برای تسریع در درمان باید نوع فرآورده را درست انتخاب کنید تا متضرر نشوید.مثلا برای بیماری گوارشی به جای قرص یا کپسول باید از عصاره های بره موم استفاده کرد.

فرآورده های بره موم

نحوه ی اعتماد و خرید بره موم

افراد زیادی چه متخصص و چه غیر متخصص مشغول فعالیت در تولید و خرید و فروش محصولات زنبورعسل هستند اما در میان همه ی انها افراد معدودی هستند که اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند.لذا توصیه می کنیم در صورت خرید این محصولات سوالات خود را از چند نفر پرسیده و سپس با جمع بندی پاسخ های مختلف نتیجه گیری نمایید شاید در این راستا افرادی هم هستند که دارای مدارک لازم قانونی باشند ولی دلیل بر دانایی و داشتن اطلاعات زیاد انها نمی باشد.

گروه قره داغ دارای پرسنل هایی با تجربه ی زیاد دارای اطلاعات و تجربیات بیشتری در زمینه ی خواص بره موم داشته و عینا تجربه کرده اند از طرفی برای دسترسی آسان افراد برای گروه ما سعی کردیم در تمامی شبکه های اجتماعی و اینترنت خودمان را به انها نزدیکتر کنیم تا فریب افراد سودجو را نخورند.گروه ما قبل از اینکه تولیدکننده و فروشنده ی کالا باشد خود را مشاور و امین سلامتی مردم می داند.

تاثیر بره موم بر ایمنی بدن

زمانی که صحبت از بره موم در میان باشد دو مقوله ی ایمنی و بهداشت بررسی می شود چون وظیفه ی اصلی بره موم در لانه ی زنبورها می باشد لذا در دهه های اخیر این ماده علاقه محققان را به خاطر داشتن چندین ویژگی های زیستی و دارویی مثل ویژگیهای سیستم ایمنی، ضدتوموری، ضد میکروبی، ضد التهابی و آنتی اکسیدان، در میان دیگر ویژگیهای خود جلب کرده است. ثوای اینها محصولات زیادی برپایه ی بره موم به وسیله صنعت دارویی و فروشگاههای غذایی سالم وارد بازار شده است.

فرآورده های بره موم

رویکرد داروسازی سنتی که با روشهای زیستی و شیمیایی ترکیب شده، ممکن است مدارک داروشناسی مفیدی را فراهم آورد. بنابراین این بررسی کمک میکند تا در مورد ترکیب شیمیایی و منابع گیاهی آن به همراه مکانیسمهای عملی این محصولی که توسط زنبور تولید میشود، روی سیستم ایمنی و بر علیه سیستم های توموری و دیگر سرطانها که ایمنی بدن را به شدت  تضعیف می کنند اثر مثبت دارد.

آیا زنبورها بره موم را می خورند؟

فرآورده های بره موم

زنبورها به جز آب و عسل در زمان بلوغ خود هیچ چیز دیگری را نمی خورند ولی اکثر خوراکی هایی که توسط زنبورتولید می شود ابتدا برداشت و سپس در کندو دوباره به حلق زنبور برگشته و توسط بزاق خود مقداری آنزیم به آن اضافه کرده و دوبار برگشت می دهند و در این بازه هیچ چیزی از محصول کم نمی شود بلکه  اضافه می شود.هنوز این مراحل تولید برای همه به عنوان راز مانده است.

سعید قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید قاسمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09145394274

phone icon شماره تماس: 09126832367

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: asal-gharedagh@

instagram icon اینستاگرام: asal-gharedagh@

email icon ایمیل: beeproduct.gharedagh100@gmail.com

مجموعه قره داغ شما را به خرید بهترین محصولات عسل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • قیمت: $0.00
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید